Тут живе кат (матеріал Чорновол перед побиттям)

Максим Опанасенко
25 грудня 2013р. 10:48

Вночі невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Частина колег Тетяни пов'язує публікацію з побиттям.

Відтак, ми виставляємо статтю Чорновол тут - без правок і додатків. Вважаємо, що максимальне поширення такої інформації є суспільноважливою і, як показують нічні події, вірогідно, дуже болючою для окремих посадовців:

"Мешканці села Підгірці повідомили Автомайдану місцезнаходження заміського маєтку міністра МВС Віталія Захарченка.

Маєток знаходиться на межі сіл Підгірці та Романків. В'їзд з Дніпропетровського шосе, перед поворотом на Романків (27 км) – направо через заправку, далі вниз і наліво 50 метрів.Маєток Захарченка ще будується. За парканом, що простягнувся майже на 300 метрів проглядається кілька будівель різного ступеню готовності. Нині тривають будівельні роботи, працює кран.

В найдальшій від траси території маєтку можна побачити повністю готовий житловий комплекс. Будинок, гараж, будинок для охорони. Хатка не вражає розмірами, певно це тимчасове житло "донецького" міністра поки триває будівництво основного палацу.

Перед маєтком Захарченка шлагбаум та посилена охорона. Місцеві мешканці розповідають, що в заміський маєток Захарченко прилітає на вертольоті. І справді, недалеко від маєтку є вертолітний майданчик та ангар для вертольотів.

PS. Вранці сотні активістів і журналістів прийшли під Міністерство внутрішніх справ з портретами побитої Тетяни Чорновол. Представник міністерства заявив, що справу розслідують і вона знаходиться на особистому контролі міністра Захарченка

Теги: Київ , Чорновол , побиття