Журналісти встановили авто-нападника на Чорновол

Максим Опанасенко
25 грудня 2013р. 15:45

Журналіст "Української правди" Мустафа Найєм встановив власника авто, на котрому нападники "таранили" машину журналістки Тетяни Чорновол, після чого її жорстоко побили.

"Это фотография с видеорегистратора машины Татьяны Черновол. Porch Cayene Turbo  Госномера: AA5399EH. Зарегистрированы на Храмцова Александр Владимирович 04.05.1982 г.р. Домашний адрес: пр. Перемоги, д.** кв. **" - пише Найєм на своєму Facebook.

 Фотография: Это фотография с видеорегистратора машины Татьяны Черновол.  Porch Cayene Turbo  Госномера: AA5399EH Зарегистрированы на Храмцова Александр Владимирович 04.05.1982 г.р.  Домашний адрес: пр. Перемоги, д.** кв. **

Вночі невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію.

З самого ранку під будівлею МВС почали збиратися люди з портретами побитої журналістки і вимогою відставки міністра Захарченка. Представник МВС вийшов до людей і заявив, що справа знаходиться під особистим контролем міністра.

 

Теги: Київ , Чорновол