Прізвище власника авто-нападника є в списку ПР

Максим Опанасенко
25 грудня 2013р. 17:13

Людина з ім'ям Храмцов Олександр Володимирович (таке ж ім'я у власника авто, на котрому вночі невідомі "таранили" машину журналістки Тетяни Чорновол, після чого жорстоко побили) є в списках Партії регіонів. Про це пише Ольга Червакова у Facebook.

Точніше, на Храмцова зареєстрована первинна організація ПР в Запоріжжі. 

Червакова зробила скрін з сайту Державної реєстраційної служби України. Ось він:

 

Вночі невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію.

З самого ранку під будівлею МВС почали збиратися люди з портретами побитої журналістки і вимогою відставки міністра Захарченка. Представник МВС вийшов до людей і заявив, що справа знаходиться під особистим контролем міністра.

Журналіст "Української правди" Мустафа Найєм встановив, що нападники були в авто Porch Cayene Turbo з номерами AA5399EH. Вони зареєстровані на Храмцова Олександра Володимировича.