Автівку нападника на Чорновол знайшли в Броворах

Катерина Білоус
26 грудня 2013р. 8:12

Автомобіль злочинців, які побили журналістку Тетяну Чорновол вночі 25 грудня, знайшли в Броворах. Про це повідомляє прес-служба "Наступу".

"25 грудня, близько 23:00 у Броворах знайдено Porshe Cayenne. Його номер АА 5399 ЕН. В машині перебували нападники під час жорстокого побиття відомої журналістки Тетяни Чорновіл в ніч на 25 грудня. Автомобіль було виявлено на вулиці Олімпійській у Броварах, зараз територія, де знайдено авто, очеплено правоохоронцями, на місці працюють фахівці, які намагаються відкрити двері автомобіля. Власника авто на місці не виявлено, присутні правоохоронці від коментарів відмовляються",  - йдеться в повідомленні прес-служби.


Вчора журналіст "Української правди" Мустафа Найєм встановив власника авто, на котрому нападники "таранили" машину журналістки, після чого її жорстоко побили. Вночі невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію.