Затримані у справі Чорновол заперечують вину

Ольга Бондаренко
26 грудня 2013р. 15:39

Двоє затриманих у справі побиття журналістки Тетяни Чорновол заперечують свою вину та стверджують, що їх намагаються підставити. Про це у Facebook повідомляє нардеп від "Батьківщини" Володимир Ар'єв.

Ар'єв пише: "Затримані у справі Тані Чорновіл Храмцов і його товариш перебувають зараз в Бориспільському РОВС. Кажуть, ніби в них є алібі, а їх мають "призначити" винними. Може так, а може й ні. Третій підозрюваний - Котенко - взагалі не виходить на зв'язок. Я думаю, журналісти повинні зараз максимально активно добиватися повнов інформації від МВС та від адвокатів. Якщо слідчі прориваються до Тані і, попри важкий стан, беруть у неї покази, то вони мали би вже провести опізнання підозрюваних по фото і це би дало відповіді на всі питання".

Вночі 25 грудня невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію. У середу з самого ранку під будівлею МВС почали збиратися люди з портретами побитої журналістки і вимогою відставки міністра Захарченка. Представник МВС вийшов до людей і заявив, що справа знаходиться під особистим контролем міністра.