Друг загиблого в міліції Індила все забув

Олександра Веснич
10 березеня 2011р. 10:46

На суді по справі студента Ігоря Індила його друг Саша Хоменко почав заперечувати свої попередні показання, але тримається версії, що міліціонери ні в чому не винні.

Про це каже адвокат батьків студента Олександр Заруцький.

Саша - друг Ігоря з дитинства - був з ним на святкуванні дня народження в травні 2010. Вони разом поїхали в Шевченківську міліцію, коли Ігоря забрав за хуліганство дільничий Сергій Приходько.

Раніше у відтворенні подій Хоменко показував, що постійно знаходився з другом і ручається, що його не чіпали. Але після перегляду відео в суді він погодився, що виходив покурити.

Також Саша не міг згадати, як саме падав при ньому Ігор, чому він непритомний змінив положення тіла, як саме він потрапив до камери. Раніше Саша казав, що при ньому Ігоря занесли і поклали на лаву - на відео видно, що студента кинули на підлозі.

Врешті Хоменко почав казати, що після цієї історії потрапив до лікарні з нервовим зривом і від стресу у нього часто трапляються провали в пам’яті і "все перекручується в голові". На перегляді відео він взагалі задрімав, а на питання матері Ігоря, чому він їй не подзвонив і не розказав одразу, що сталося, сказав: "Думав, все обійдеться".

По справі Індила звинувачують двох міліціонерів - дільничного Приходька і чергового Коваленка за службову недбалість та перевищення повноважень у грубому поводженні з Індилом в управлінні. Їм загрожує 3-8 років ув’язнення, адвокат потерпілих вважає, що покарання буде умовним.