Пацкан: Справу Чорновол перекваліфікували

Ольга Бондаренко
26 грудня 2013р. 15:59

МВС перекваліфікувало справу про побиття журналістки та активістки Тетяни Чорновол, змінивши статтю "хуліганство" на "нанесення тяжких тілесних ушкоджень". Про це повідомив нардеп від УДАРу Валерій Пацкан, передає ЛігаБізнесінформ.

Нардеп від "Батьківщини" також додав, що, можливо, справу перекваліфікують за статтею "замах на вбивство". Депутати, за їх словами, зустрічалися із заступником міністра внутрішніх справ Віктором Дубовиком та заступником начальніка Головного слідчого управління Олегом Татаровим.

Вночі 25 грудня невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію. У середу з самого ранку під будівлею МВС почали збиратися люди з портретами побитої журналістки і вимогою відставки міністра Захарченка. Представник МВС вийшов до людей і заявив, що справа знаходиться під особистим контролем міністра.

 

 

Теги: Чорновол , Київ