ЦВК оголосила Пилипишина нардепом

Ольга Бондаренко
26 грудня 2013р. 18:16

ЦВК оголосила Пилипишина нардепом

Центральна виборча комісія визнала Віктора Пилипишина обраним народним депутатом, переможцем на довиборах до Верховної Ради по одномандатному виборчому округу № 223. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з протоколом ЦВК, який підписали одноголосно 14 членів комісії, за Пилипишина в 223-му окрузі проголосували 44,89% виборців. Водночас заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що протокол окружної виборчої комісії четверо членів комісії підписали "з окремою думкою".

Торік 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між двома кандидатами - Віктором Пипилишиним і Юрієм Левченком. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками "Свободи" по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. Перевибори по 5-ти проблемних округах відбулися 15-го грудня. За даними екзит-полу, на окрузі №223 на першому місці опинився Юрій Левченко, кандидат від опозиції, - 51,8%, на другому - Віктор Пилипишин - 34,8%.