Як пікетували оселю Захарченка у Підгірцях (фото)

Максим Опанасенко
26 грудня 2013р. 20:42

Як пікетували оселю Захарченка у Підгірцях (фото)

"Ката - геть!".

Зо дві сотні мітингувальників, котрі вдень провели акцію під Міністерством внутрішніх справ з вимогою звільнення міністра Віталія Захарченка, вже після обіду приїхали до маєтку чиновника у Підгірцях, поблизу Обухова.

Причин для вимог відставки у протестувальників вдосталь - події у Врадіївці, подвійний розгін ЄвроМайдану, переслідування і суди для організаторів і співорганізаторів акцій протесту. Останньою краплею стало жорстоке побиття журналістки Тетяни Чорновол трьома невідомими вночі 25 грудня. Остаточних результатів розслідування від МВС досі не чути - в середу ввечері Захарченко заявив про арешт двох з трьох підозрюваних і про знайдене авто нападників - на цьому потік міліцейської інформації щодо резонансної справи завершився.

Колона з авто зупинилися недалеко від села, на Дніпропетровському шосе. Звідти, вже спішившись, люди йшли до будинку, фото котрого Чорновол виклала в Інтернет за пару годин до свого побиття, скандуючи "анти-міністерські" гасла.

Портрети Тетяни, транспаранти, наклейки і фарба - проти цієї "зброї" мітингувальників в лісі, біля маєтку, було виставлено декілька автівок з міліціонерами. Вони ретельно ховалися від камер і сторонніх очей, не називали причину своєї тут появи і чесно зізнавалися - були "стягнуті" ледь не з усього Обухівського району. 

Протягом двох годин люди обклеювали і розфарбовували багатометровий паркан маєтку, кричали, свистіли і вимагали відставки. За весь цей час десятки "лісових" правоохоронців "відрядили" до протестувальників лише двох колег, котрі, обійшовши периметр, зникли.

Ще до людей вийшов...ні, виліз з-за паркану невідомий чоловік, котрий назвався справжнім власником будинку, заявив, що міністр тут не живе і що він дуже боїться. Називати себе він відмовився, показувати документи чи докази права власності на землю також. Натомість, запросив до себе журналістів. Проте, тільки завтра і обов'язково - без камер.
Так виглядає територія маєтку