Хворі на гепатит можуть перевіряти наявність ліків

Маша Землянська
27 грудня 2013р. 10:53

З 1 січня в українські лікарні будуть поставлені препарати для лікування гепатитів, закуплені за кошти державного бюджету - wе перша в історії України закупівля пегельованих інтерферонів за державний кошт. Пацієнтська орагнізація ЮКАБ отримала повний перелік ліків, які відправляться в ту чи іншу область. А відтак пацієнти з гепатитом зможуть перевірити чи є в найближчий лікарні потрібний препарат. Побачити таблиці з назвами, кількість та місцем призначення ліків можна тут.

«Саме тому, щоб всі пацієнти мали змогу ознайомитись з кількістю та переліком препаратів, які в кожній з областей можна отримати безкоштовно, ми вирішили оприлюднити отриманий нашою організацією перелік препаратів в Міністерстві охорони здоровя на нашому сайті, - стверджує Дмитро Шерембей, голова пацієнтської організації ЮКАБ. - Тепер кожен, кому потрібне життєво-необхідне лікування, зможе показати цей список своєму лікарю та вимагати препарати».

Хочемо відзначити, що наступного року у Державній соціальній цільовій програмі профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, закладено у 8 разів більшу суму на закупівлю препаратів для лікування гепатитів, відповідно більша кількість пацієнтів зможе отримати необхідне лікування.

Теги: Київ , ліки , МОЗ , гепатит