КМДА: проїзд в транспорті коштуватиме 3 гривні

Катерина Білоус
27 грудня 2013р. 13:17

В Києві підвищать ціни на проїзд в громадському транспорті. Однак, це стосуватиметься лише разових поїздок, на які планують встановити ціну 3 гривні. Так обіцяють у Київський міській державній адміністрації.

Ціни на місячний проїзний квиток не зміняться. Для студентів як і раніше вони коштуватимуть на половину дешевше. Так, проїзні на місяць на автобус, трамвай, фунікулер та тролейбус обійдуться киянам в 80 гривень, трамвай-автобус – 130 гривень, тролейбус-автобус – 130 гривень, трамвай-тролейбус – 130 гривень; трамвай-метро – 150 гривень, тролейбус-метро – 150 гривень, автобус-метро – 150 гривень, автобус-трамвай-тролейбус – 160 гривень, автобус-трамвай, тролейбус-метро – 230 гривень.

«Покупцями і користувачами разового квитка будуть, переважно, гості міста, які відвідують його на короткий термін, а також кияни, які рідко користуються комунальним транспортом», – кажуть в КМДА. «Кияни, які користувалися громадським транспортом безкоштовно, і надалі не сплачуватимуть за проїзд Це, приміром, школярі, пенсіонери