Як повертати речі з Бюро знахідок - Укрзалізниця

Ольга Бондаренко
27 грудня 2013р. 14:25

З початку року на станції Київ Пасажирський у Бюро знахідок було оформлено 280 загублених речей, за половиною з яких пасажири так і не звернулись. Найчастіше це документи, сумки, парасольки, шапки, рукавички, передає прес-служба Укрзалізниці.

Пасажирам вирішили нагадати процедуру отримання громадянами загублених  речей:

Людина, яка звертається з проханням видати йому втрачені речі, повинна довести своє право на них, описавши в заяві точні прикмети речей, вміст валіз, сумок, надати ключі до замків.

При отриманні втрачених (загублених) речей власник повинен сплатити залізниці за зберігання, упакування, перевезення за тарифом багажу (якщо це здійснювалося), а також видати розписку довільної форми про одержання речей із зазначенням особистих даних.

Якщо речі зберігаються на станції, де вони були знайдені або здані, їх видають власнику негайно, за розпорядженням начальника станції або вокзалу після перевірки документів, що підтверджують особу власника.

Документи (паспорти, посвідчення, дипломи тощо), знайдені в речах, забутих у камерах зберігання, передаються в органи внутрішніх справ на залізничному транспорті (станції, відділення), а цінні папери (облігації, сертифікати та ін.), гроші здаються у відділення банку, який обслуговує станцію (вокзал).

Пасажири, які з поважних причин у встановлені терміни (до 30 днів) не можуть забрати свої речі, забуті в камерах зберігання, повинні письмово повідомити про це адміністрацію станції (вокзалу).

Зателефонувати до Бюро знахідок вокзалу Київ-Пасажирський пасажири можуть за телефоном: (044) 481-10-05.

Теги: Київ , Укрзалізниця