Чотирьох підозрюваних у справі Чорновол арештували

Ольга Бондаренко
28 грудня 2013р. 10:24

Суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою чотирьом підозрюваним у справі про побиття журналістки Тетяни Чорновол. Причому лише один з них - Сергій Котенко - був безпосередньо присутній на місці події. Про це пише "Українська правда".

Інші підозрювані заявляють про наявність алібі.


Зокрема, брат Сергія Олександр Котенко каже, що у ніч, коли стався інцидент, перебував вдома. Цей факт підтвердила його мама в суді.  Олександр Храмцов, який також перебуватиме у СІЗО до 23-го лютого стверджує, що в ніч на 25 грудня був з друзями у ресторані. Підозрюваний Андрій Насіковський, у якого Сергій Котенко ночував після того, як повернувся з місця побиття журналістки, каже, що цього вечора був зайнятий своїми справами.

Вночі 25 грудня невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію. У середу з самого ранку під будівлею МВС почали збиратися люди з портретами побитої журналістки і вимогою відставки міністра Захарченка. Представник МВС вийшов до людей і заявив, що справа знаходиться під особистим контролем міністра.

Відео: Громадське ТБ.