ZN: Олігархи "здали" телеканали Сім'ї

Ольга Бондаренко
28 грудня 2013р. 12:21

Українські канали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом Віктором Януковичем і його старшим сином. Про це у своїй статті для ZN.UA пише головний редактор "Дзеркала тижня. Україна" Юлія Мостова.

"Президент Віктор Янукович звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об'єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, не давши видимих, відчутних результатів, змусив олігархів втягнути кігті - їх вольниця закінчилася", - пише Мостова. За даними видання, українські телеканали передані під контроль команді, сформованій президентом Віктором Януковичем та його старшим сином Олександром: "Нагорі піраміди - Олександр Гурбич, перевірений з часів донецького губернаторства кадр, що замикається безпосередньо на Олександра Януковича. Під ним - Юрій Чмирь, новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати виробленням та розгоном сигналу у ЗМІ. Йому на допомогу - Михайло Погребинський, Ганна Герман та Роман Костриця". Також у статті йдеться: "Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі - Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України - Володимир Грановський, разім'явший інтелектуальні м'язи у спільній роботі з Глазьєвим. Ще трохи організаційних зусиль, необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу - і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір".

"Зрозуміло, найбільш вільним залишиться Інтернет, з якого, за даними соціологів, інформацію отримують 35% громадян країни. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93% все ще продовжують отримувати її з телевізора. А крім того, владою перейдена межа: на потік поставлено такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо - і відеопрослуховування; фейкові повідомлення; атаки на сайти і т.д.", - пише Юлія Мостова.

 

 

Теги: Київ