Суд арештував охоронця за побиття Чорновол

Катерина Білоус
28 грудня 2013р. 15:08

В Міністерстві внутрішніх справ знайшли злочинця, який брав участь у побитті журналістки Тетяни Чорновол. Парвоохоронці виявили, що у кривдник активістки – 34-річний мешканець Дніпродзержинська, який приїхав до Києва купувати автомобіль "Порш Кайен". Про це повідомляють в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

"П’ятий підозрюваний у побитті Тетяни Чорновол 27 грудня затриманий слідством та вже допитаний. Це 34-річний мешканець Дніпродзержинська (Дніпропетровська область), який працював в охоронній структурі. За його словами, вин приїхав до Києва купувати автомобіль "Порш Кайен. Зі свідчень фігуранта випливає, що він особисто приймав участь у побитті потерпілої", - йдеться у повідомленні ", -– зазначили в МВС. До речі, для охоронця суд вже обрав міру запобіжного заходу - арешт.

Невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію.

 

Теги: Чорновол , арешт , Київ , побиття