МВС: Усі відео по справі Чорновол проаналізовані

Ольга Бондаренко
29 грудня 2013р. 10:43

Слідством проаналізовані всі відеозаписи з камер спостереження автодороги, якою рухалися автомобілі Тетяни Чорновол та її нападників. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"У рамках розслідування побиття ТетяниЧорновол ще в перші часи, до того як до слідства потрапили передані нардепом Арсенієм Яценюком фрагменти записувідеореєстратора з автомобіля потерпілої, були вилучені відеозаписи з усіх камер спостереження автодороги, якою рухалися автомобілі", - йдеться у повідомленні. Також у прес-службі додають: "Записи вже оглянуті та проаналізовані. Слідство володіє інформацією про час та маршрут руху автомобілів потерпілої та нападників в районі місця події. Це дозволить перевірити правдивість свідчення підозрюваних".

Вночі 25 грудня невідомі дуже жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію. Відеозапис з реєстратора машини Чорновол з'явився в мережі ще 25-го грудня. 27-го грудня суд арештував чотирьох підозрюваних у побитті журналістки. А вже 28-го грудня слідством був допитаний та затриманий 5-й підозрюваний.


Теги: Київ