"Йолку" на Майдані мав ставити екс-міліціонер

Максим Опанасенко
30 грудня 2013р. 12:34

Співвласником фірми ТОВ "Альянс Сек'юріті Холдінг", котра мала встановлювати новорічну ялинку на Майдані Незалежності, є колишній працівник Печерського райвідділку міліції і Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю. Розслідування провели журналісти "Наших Грошей" на телеканалі "ZIK".

Цією людиною є Борис Школьний. Нині він є керівником київського регіонального відділення Міжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр". У 1980-1990 роках Школьний обіймав посаду заступника начальника, а потім і начальника Печерського РУВС Києва. Потім служив в ГУБОЗ, звідки пішов на пенсію в 2003 році з посади заступника начальника відділу.


Яким чином фірма, основним видом діяльності котрої є охоронні послуги, виграла тендер на монтажні роботи - невідомо. 

Нагадаємо, що новорічної ялинки цьогоріч на Майдані не буде (звісно, буде, але "революційна"). Саме її встановлення стало формальною причиною для розгону мітингувальників на ЄвроМайдані вночі 30 листопада. Що, в свою чергу, дало новий поштовх протестних настроїв. Пізніше мерія відмовилася домонтовувати ялинку, пославшись на мітингувальників. Фірма-підрядник так само "дала відбій". На встановлення ялинки на Майдані було виділено 950 000 гривень.

 

Теги: ялинка , Євромайдан , Київ