Голубченко хизується зарплатами для бюджетників

Максим Опанасенко
31 грудня 2013р. 10:35

У понеділок київські бюджетники почали отримувати зарплату і муніципальні надбавки. Принаймні, таку заяву зробив виконуючий обов'язки голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко.

Винятком стали "Київпастрансівці": "30 грудня ми виплатили працівникам усіх комунальних підприємств та бюджетних установ заробітну плату у повному обсязі та з урахуванням муніципальних надбавок. Винятком поки що є комунальне підприємство "Київпастранс", однак вже завтра, 31 грудня, кожен співробітник отримає зарплату", – заявив Голубченко.

І подякував за гроші президенту та Уряду. "З вівторка, коли мала відбутися сесія, станом на сьогоднішній день, ми отримали додаткове фінансування у розмірі понад 250 мільйонів гривень. З урахуванням отриманих раніше коштів та нових надходжень, ми виплатимо приблизно 440 мільйонів гривень заробітної плати працівникам бюджетної сфери столиці. Хочу зазначити, що вирішити питання виплат на такому рівні місто не змогло б без втручання Президента України. Доручення, яке дав Глава держави, і ті рішення, які він прийняв, дали нам можливість у повному обсязі виплатити заробітну плату. Жоден працівник не залишиться без грошей – вже завтра, 31 грудня, у всіх на картках будуть кошти" - розказав чиновник.

Разом з цим, такою заявою Голубченко спростував раніше висловлені секретарем Київради Галиною Герегою і екс-головою КМДА Олександром Поповим тези про те, що бюджетники не можуть отримати грошей без проведення сесії Київради. На підтримку цих слів у серпні чиновники зібрали під будинком мерії на Хрещатику кількатисячний мітинг працівників бюджетної сфери - на противагу активістам і політикам, котрі вважають київських депутатів нелегітимними з червня (коли вже мали б відбутися чергові вибори, але за рішенням суду не відбулися) і намагаються кожного засідання заблокувати їхню роботу. Зараз проведення сесії Київради на Хрещатику неможливе - будівля зайнята мітингувальниками ЄвроМайдану з початку грудня. Тому минулого тижня засідання Київради було перенесене в приміщення Солом'янської РДА. Що не завадило сотням киян, активістів і нардепів прийти сюди і знову заблокувати роботу.

Теги: Київ , Голубченко