Автокрадії "запалилися" на мандаринах і подарунках

Максим Опанасенко
31 грудня 2013р. 11:34

Нетипова крадіжка з авто сталася у Дніпровському районі. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

В одній зі шкіл району відбувався футбольний матч між батьками та учнями. Опісля дітей мали привітати з Новим роком і роздати подарунки. "Один з батьків, попередньо закупивши подарунки, приїхав до школи і припаркував свою автівку біля шкільного приміщення. Разом з сином вони пішли до спортзалу, де вже зібралися всі учасники змагань. У цей час двоє злодіїв розкурочили полишену автівку і викрали з салону та з багажника все, що їм сподобалося - барсетку з грошима і документами, купу мандаринів та цукерок для учасників новорічного матчу. Далі перевантажили "трофеї" у свій автомобіль і благополучно поїхали собі геть" - йдеться в повідомленні.

За цим всім слідкували правоохоронці. Котрі поїхали слідом. Дві автівки влаштували цілі перегони в стилі голівудських фільмів - зі збитим холодильником торгової точки, тараном паркану і чотирма ДТП. Крадіїв, врешті, підвела гума - колеса спустили і втекти їм не вдалося.

Цікаво, що крадіжки батько не помітив. І дізнався про неї лише тоді, коли міліціонери прийшли до школи з вкраденими грошима, мандаринами і подарунками.

 

Теги: Київ