«Свобода» засуджує інцидент біля «Прем’єр Палацу»

Катерина Білоус
3 січня 2014р. 10:58

««Свобода» засуджує провокативні дії. 2 січня 2014 року. Політвиконком об’єднання проаналізував результати акції; за результатами перевірки ухвалено рішення про виключення з лав ВО «Свобода» двох осіб, яких було втягнуто в інцидент і які піддалися на провокацію», – повідомляють у прес-службі фракції.

«Про спланованість і зрежисований характер провокації свідчить хоча б той факт, що обліковий запис, на якому було викладено змонтоване відео, було створено напередодні, а викладене відео активно розпіарили провладні «боти». Розцінюємо цей інцидент, що мав місце під час Маршу, як провокацію проти «Свободи», націоналістичного руху, проти Бандери», – йдеться в  повідомленні.

1 січня 2014 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» в усіх регіонах України провело традиційне вшанування пам’яти героя Української нації Степана Бандери. Загалом по Україні участь в акціях з нагоди 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери взяли понад 50 тисяч українців. Наймасштабніша акція традиційно відбулась у столиці. Тисячі киян вийшли на смолоскипний марш, який проліг центральними вулицями Києва. Цього року акція у столиці відбулась увосьме. Під час факельного маршу у Києві учасник ходи кинув у приміщення готелю «Прем’єр Палац» предмет, що був схожий на димову шашку. За фактом інциденту працівники міліції відкрили кримінальне провадження за хуліганство. 

 

Теги: Київ , Свобода , Бандера , марш