ДАІ йде до журналістів через поїздку до Межигір’я

Катерина Білоус
3 січня 2014р. 12:08

У четвер 2 січня співробітники ДАІ приходили додому до журналістки «Української правди» Оксани Коваленко. Жінка їздила у резиденцію Януковича до Межигір'я у неділю 29 грудня.

На момент  приходу правоохоронців, журналістки вдома не було. Її батько відмовився відчиняти двері.  ДАІшники залишили записку з запрошенням з'явитись в кабінет до інспектора. «У телефонній розмові інспектор Олександр Панченко відмовився повідомляти якісь подробиці крім того, що журналістка нібито не зупинилася на вимогу ДАІ 29 грудня. "Під час розмови Панченко спитав, чи їхала журналістка у автоколон», повідомляють у виданні «Українська правда».

У неділю 29 грудня Автомайдан та інші кияни їздили до Межигір'я, де розміщена резиденція президента Віктора Януковича, до дому лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука і ще до прем’єра Миколи Азарова у Конча-Заспі. Через це ДАІшники стали приходити просто до додому до активістів, що брали участь в автомайдані. Майданівці обурилися такими діями інспекторів та запланували провести пікет проти тиску правоохорнців під стінами ДАІ у п’ятницю 3 січня  о 13:30 по вулиці Богдана Хмельницького, 54.