Активісти Майдану пікетували ДАІ за переслідування

Катерина Білоус
3 січня 2014р. 16:47

Близько двох тисяч активістів вийшли під ДАІ на пікет. Мітингувальники обурені численними затриманнями та шантажем учасників Автомайдану, які чинять працівники ДАІ.  Про це повідомляють в прес-службі «Свободи».

«Пікетувальники Майдану з гаслами: “Разом – сила!”, “Міліція – з народом. Даішники – з уродом!” тощо  зайшли в будівлю ДАІ і звернулися на п'ятий поверх у приймальню столичного керівника Анатолія Курінного, але той виявився у відпустці. На місці не було ані його прес-секретаря, ані ключів від кабінету. Ба більше, ніхто не мав наміру приймати пікетувальників. Дві представниці ДАІ повідомили, що ніяких наказів щодо затримання автомайданівців Державтоінспекція не видавала. Окрім того, вранці відбувся брифінг для ЗМІ, де повідомили, що затримували тільки тих, хто чинив порушенням. Тобто, згідно із запевненням працівниць столичного ДАІ,  у них «все нормально». Депутатів, які прийшли на зустріч із керівництвом управління, направили у громадську приймальню», – пишуть в прес-службі фракції.

«Протягом останніх днів працівники ДАІ у масовому порядку викликають на співбесіди активістів, які 29 грудня їздили у Межигір'я до резиденції президента Віктора Януковича», – йдеться у повідомленні. У фракції такі дії правоохоронців розцінюють як спроби залякати людей. Мітингувальники, що їздили до резиденції Януковича 29 грудня, скаржаться на Facebook, що ДАІшники приходять до них просто додому.

 

Теги: Київ , ДАІ , Майдан