Комендант КМДА розказав про ситуацію в Київраді

Ольга Бондаренко
4 січня 2014р. 11:49

Один з кількох чергових комендантів Київради Євген Карась розказав "Свідомо" про події останньої доби у будівлі Київської міськдержадміністрації. Зокрема, підтвердив та спростував деяку, поширену в ЗМІ інформацію.

За словами Карася, відповідає дійсності та інформація, що в приміщенні Київради з 16:00 до 19:00 3 січня були перебої з водою: "Це сталося внаслідок втручання до інженерних мереж працівників КМДА. Дії підлеглих Голубченка позбавили міську адміністрацію води на випадок пожежі. У випадку подальших провокацій за це мали би понести кримінальну відповідальність причетні до подій службовці. Але комендатура Київради не стала чекати трагедії й наші спеціалісти відновили постачання води вже станом на 20:00", - розповідає активіст. Він запевняє, що зараз ризики провокацій від в.о. голови КМДА Олександра Голубченка щодо водопостачання нівельовані: "Нині для того аби позбавити КМДА та людей та співробітників, що перебувають у будівлі, води, влада має вимкнути її на всьому Хрещатику". 

Наразі в приміщенні КМДА тепло, справно працює колектор та каналізація, збережено електропостачання та присутнє повноцінне забезпечення приміщення та системи пожежної безпеки водою. Євген Карась повідомив, що жодних проблем з каналізацією виявлено не було: "3 січня в ряді ЗМІ пролунала інформація що будівлю КМДА затопило каналізаційними стоками. Служби технічного забезпечення революційної комендатури Київради обстежили усі двори та приміщення КМДА, де присутні активісти". За словами активіста, зараз комендатура працює над профілактикою провокацій проти системи електропостачання адмінбудівлі.Теги: Київ , КМДА