На новий корпус "Охматдит" підкинули 490 мільйонів

Максим Опанасенко
5 січня 2014р. 12:12

На новий корпус "Охматдит" підкинули 490 мільйонів

Державне підприємство "Укрмедпроектбуд" підписало чергову угоду з ТОВ "Укрпрофмед" на будівництво нового корпусу дитячої лікарні "Охматдит". Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

ТОВ виділили 490 359 077 гривень. За ці гроші фірма має продовжувати будівельні роботи щонайменше до грудня цього року. 

Це вже п'ята угода з "Укрпрофмедом". У вересні 2011-го компанія була обрана генеральним підрядчиком будівництва нового корпусу в Охматдиті. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання спочатку було заплановано 1,8 мільярда гривень. Наприкінці жовтня Кабмін збільшив кошторис будівництва на майже 693 мільйони гривень - до 2,47 мільярдів. Це при тому, що у квітні зведення нового корпусу, де мають рятувати тисячі дитячих життів, фактично зупинилося через недофінансування - станом на 1 квітня 2013 року було виконано робіт тільки на виділені на той час 345,02 мільйонів.

В офіційному виді діяльності компанії "Укрпрофмед" зазначено, що вона займається оптовим продажем фармацевтичних препаратів. За інформацією Державного реєстру підприємцій та фізичних осіб, в засновниках кампанію Ірина Коваль, яка і нині її очолює, і Олена Бех, яка наразі від справ "Укрпрофмед" відійшла. Остання відома як власниця ще однієї фармацевтичної компанії "Інтерфарм", що продавала Міністерству охорони здоров’я вакцини в три рази дорощі від ринкової вартості. Збитку наш МОЗ зазнав на 26 мільйонів доларів. За інформацією "Інформаційно-ресурсного центру", де міститься інформація про всі підприємства, офіційним керівником компанії "Укрпрофмед" є Ігор Борисович Кучма. Людина з таким же прізвищем, ім'ям і по-батькові є заступником начальника-начальником міліції громадської безпеки Дарницької районного управління міліції.

Фото: www.unian.ua.