Сварки батьків "відправляють" дітей до алкоголю

Маша Землянська
6 січня 2014р. 13:46

Батьки, що проходять процедуру розлучення, заперечують той факт, що це впливає на дітей. Дослідження натомість показало: діти в три рази частіше бачили, як батьки сварилися, ніж самі батьки думали. У деяких випадках це призводило до алкоголю, наркотиків і самокатуванням, пише The Telegraph.

Діти приблизно в два рази частіше звинувачували себе в краху батьківського шлюбу. Згідно з опитуванням, 4 з 5 батьків вважали, що діти добре справляються з розлученням. Реально лише третина дітей могла цим похвалитися. Притому, менше однієї п'ятої дітей позитивно дивилися на розлучення, а третина відчувала себе жахливо. Більшість дітей приховували свої справжні почуття. 13% дітей звинувачували в усьому себе, і це помічали лише 5% батьків. Кожна п'ята дитина зверталася до алкоголю, а кожна дев'ята - до заподіяння собі шкоди, щоб впоратися з переживаннями. 6% дітей навіть подумували про самогубство, з яких одна третина намагалися вбити себе.

Більше третини дітей зізнавалися: один батько намагався налаштувати їх проти другого з батьків. Приблизно чверть дітей сказала, що ніколи не бачать батька. Це в 10 разів більше, ніж кількість дітей, які не бачать мати. 

Теги: Київ , діти