КМДА: Кияни найбільше невдоволені роботою ЖКГ

Маша Землянська
6 січня 2014р. 14:26

За статистикою контактного центра мерії, у період новорічних свят кияни найбільше скаржилися на житлово-комунальні проблеми. На другом місці - незручності, пов’язані з масовими акціями у центрі Києва.

«У період новорічних свят кияни скаржилися переважно на утримання будинків, прибирання під’їздів та прибудинкових територій, на вивіз сміття. Також перед Новим роком збільшилась кількість скарг на несанкціоновану торгівлю. Це традиційні для Києва проблеми, однак останнім часом наші аналітики зафіксували істотне зростання стурбованості киян ситуацією в центрі міста», – розповів директор Контактного центру Єгор Стефанович. Він додав, що найчастіше на незручності, пов’язані із масовими акціями, скаржаться мешканці центральної частини міста.«Найбільше дзвінків на тему Майдану – від мешканців прилеглих вулиць, які зазнають суттєвих побутових незручностей від такої тривалої акції протесту, обмеження руху транспорту, великої кількості сміття тощо.  Деякі кияни скаржилися, що біля їхніх будинків (у центрі міста) зникли сміттєві баки і з’явилися сміттєзвалища».

Кияни та гості міста можуть звернутися до Контактного центру за телефоном 15-51, або ж залишити своє звернення на сайті установи http://1551.gov.ua/. Також Київська міська державна адміністрація запустила мобільні додатки «КМДА 1551» для iOS, Android, Windows 8 та Windows Phone.