Відео ТСН з Чорновол: Нападники думали - я померла

Маша Землянська
6 січня 2014р. 14:28

2 тижні після нападу відома журналістка і активістка Тетяна Чорновол зустрітися з журналістами ТСН  і розказати, що ж сталося тієї ночі, коли її побили.

На 13-ий  день після побиття, Чорновол все ще в лікарні. Майже увесь час спить. Лікарі називають її стан задовільним. Але кажуть, на відновлення потрібні ще 2 місяці. "Коли машину почали таранити – зрозуміла – це - цілеспрямоване переслідування. На записі з відеореєстратора не чутно жодного слова від Тетяни. Вона визнає, що справді мовчала. Я була сконцентрована, я  намагалася вижити, бо зрозуміла – що події розгортаються таким чином, що, очевидно, це замовлення мене", - згадала постраждала журналістка.

Головною її метою у ті секунди, каже Тетяна, було дістатися будь-якого людного місця. Тікати з машини вона почала, зрозумівши, що ударів авто таки не витримало. Коли Чорновол наздогнали - били професійно - прицільно по голові, причому намагались точно по скронях. "Я пам'ятаю, як у мене просідає ніс, я пам'ятаю, як він просто знищується. Я не можу зрозуміти, чому я стояла з опущеними руками і мене весь цей час били по обличчю", - зізналася жінка.Тетяна переконує – нападники були певні, що вона мертва, тому й покинули її лежати на узбіччі. "В моїх легенях було багато крові. А це означає,що я не дихала певний час. Деякий час на холодній температурі і я могла не піднятися", - поділилася Тетяна.

Теги: Чорновол , Київ