Ввечері на Майдані приготують 12 різдвяних страв

Маша Землянська
6 січня 2014р. 15:14

В свят-вечір, з 17:00 на Майдані можна буде скуштувати 12 традиційних різдвяних страв. Про це розказав один із комендантів Будинку профспілок, депутат від УДАРу Сергій Аверченко.

Зокрема, в різдвяному меню буде три види куті: з рисом, медом та маком; пшеницею і горіхами; на узварі з медом і родзинками. Також всі кияни і гості столиці, що в ці години завітають на Майдан, зможуть скуштувати пончики з повидлом, маком та родзинками, пиріжки з картоплею і рисом, борщ, рагу овочеве з грибами, капусту з горохом, юшку карпатську з грибами, вінегрет з крабовими паличками, калачі українські і, звичайно, узвар. "На Майдані ми дотримаємося українських традицій. Тут виступатимуть найкращі українські вертепи. Обов'язково - святкові богослужіння. Ми зустрінемо одне з найбільших православних свят так, як це споконвіку робили українці", - розповів він.

Також Аверченко сказав, що 6 великих польових кухонь, які працюють на Майдані, окрім традиційного меню , додадуть до нього страви своїх регіонів. "На Майдані можна буде відчути, як святкують Різдво в різних регіонах України, з їх традиціями", - сказав він і закликав киян святкувати Різдво разом, на Майдані.

Теги: Київ , Майдан , іжа