МВС хоче 5 експертиз на побиття Іллєнка

Маша Землянська
6 січня 2014р. 17:39

В провадженні слідчого відділу Шевченківського райуправління наразі триває досудове розслідування за фактом вчинення хуліганських дій стосовно народного депутата Андрія Іллєнка та його правозахисника Сергія Кізіна.

3 січня до чергової частини Шевченківського райуправління міліції з заявами про побиття звернувся Іллєнко Андрій Юрійович, народний депутат України від ВО «Свобода» та його адвокат. Вони повідомили, що на них напали десятеро невідомих зловмисників та завдали їм тілесні ушкодження.

Наразі з метою встановлення всіх обставин події слідчими призначено 5 експертиз. Окрім цього, опитано понад 50 осіб, які могли бути свідками цієї події. Водночас повідомляємо, що на теперішній час не було проведено слідчий експеримент за участю народного депутата, у зв’язку з його скаргами на погане самопочуття.

Також столичні правоохоронці відпрацьювали маршрут пересування потерпілих на предмет наявності камер відеоспостереження. До всіх установ, будівлі яких оснащені камерами, направлені відповідні запити на отримання записів з камер відеоспостереження.