Чиновники з ветлабораторії попались на м'ясі

Маша Землянська
7 січня 2014р. 10:37

Працівники УБОЗ виявили 12 епізодів незаконної діяльності посадовців ветлабораторії, які налагодили злочинну схему поборів на столичних ринках.

"У вересні минулого року працівники столичного УБОЗ спільно з прокуратурою викрили службових осіб Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Зловмисники щоденно вимагали та одержували від підприємців, що займалися торгівлею м’яса, гроші за надання їм дозвільних документів на реалізацію товару. Продавці м'яса на ринку, окрім обов’язкових довідок та платежів, зверху мусили давати «на лапу» по 100 гривень за кожну тушу м’яса, а в разі відсутності необхідних ветеринарних довідок ціна могла зрости до 500 гривень. Той, хто відмовлявся сплачувати - права на торгівлю не мав. За місяць такий бізнес приносив організатору близько 600 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні прес-служби міліції.

Наразі посадовим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, за яке передбачено строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна.

Теги: Київ , іжа , гроші , міліція