Про що пишуть столичні видання сьогодні

Максим Опанасенко
10 березеня 2011р. 16:29

УНІАН пише про те, що ціни на газ для населення можуть знову скочити – цього разу в квітні.   Журналісти дізналися про це дізналися від Володимира Макухи – заступника міністра енергетики і вугільної промисловості. «Зараз НКРЕ розглядає питання підвищення ціни на газ. Можливо, в середині квітня будут зміни» - сказав він. Більше – тут.

«Українська правда» пише про зниження рівня суспільної довіри громадян України до всіх органів влади та значній кількості соціальних інститутів держави. Так, повністю або переважно довіряють церкві 67,1% українців. При цьому повністю довіряють Верховній Раді лише 3,2%, опитаних, а повністю не довіряють - 45,6% респондентів. Повний текст – тут.

В столичній прокуратурі стало більше «донецьких» - пише «Газета по-київськи». Заступником прокурора Києва призначені Максим Могильницький і Сергій Софієв. Перший до цього працював в Донецькому окружному суді, другий – в Київському суді Донецька. Більше – тут.

"Понимаете, с его приходом на пост министра в обществе наступила интеллектуальная стагнация. Я поддерживаю интеллигенцию, выступающую против Табачника" - заявив письменник Василь Шкляр виданню Коммерсант. Що ще розповів лаурет Шевченківської премії, який відмовився від неї через міністра освіти - читайте тут.