Охматдит шукає дизайнерів для нового корпусу

Маша Землянська
7 січня 2014р. 14:25

Організаційний комітет Конкурсу “Інтер’єри нововго Охматдиту” запрошує молодих дизайнерів взяти участь у відкритому дизайнерському конкурсі з оформлення приміщень нового сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмтдит», що на вуиці Чорновола.

"Головна цінність цього проекту полягає у передовому інженерному, медичному, екологічному і архітектурному вирішенні медичного комплексу, оригінальному дизайнерському оформленні його інтер’єрів, що, поряд з іншими чинниками, сприятиме ефективності клініки у лікуванні великої кількості складних дитячих хвороб" - повідомляють організатори. Діхнатися більше про умови конкурсу - можна тут

У вересні 2011-го компанія "Укрпрофмед" була обрана генеральним підрядчиком будівництва нового корпусу в Охматдиті. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання спочатку було заплановано 1,8 мільярда гривень. Наприкінці жовтня Кабмін збільшив кошторис будівництва на майже 693 мільйони гривень - до 2,47 мільярдів. Проте за півтора роки на "надію" дітей виділили 345 мільйонів. У 2013-му році лікарні на будівництво пообіцяли 750 мільйонів гривень. Проте виділили лишень 145. На інформаційний запит "Свідомо" про решту грошей ані Укрєвроінфрапроект, ані Кабмін чіткої відповіді не дали.

.

 

Теги: Київ , діти , гроші , Охматдит