Побитий на Банковій повернувся в лікарню

Маша Землянська
7 січня 2014р. 13:45

У Владислава Загоровка - одного з 9 активістів, побитих "Беркутом" під адміністрацією президента на Банковій - погіршився стан здоров'я, його госпіталізували до Броварської міськлікарні. Про це повідомляє Українська правда, з посиланням на дружину Владислава Світлану Загоровко.

"За її словами, 30 грудня лікарі Броварської лікарні перевели Владислава на амбулаторне лікування та відправили додому. При цьому 4 січня у нього піднялася дуже висока температура та почалися судоми правої кінцівки. "Вчора йому стало гірше, він майже не міг ходити, тягнув праву ногу за собою", - розповідає дружина. Вона викликала швидку та домоглася госпіталізації чоловіка. За словами лікаря-невропатолога, з яким консультувалася Світлана,  такі симптомі пов’язані з травмою голови, які він отримав від побиття Беркутом. Разом з тим у Броварській лікарні, за словам дружини, стан Загоровка пояснюють звичайною вірусною інфекцією", - йдеться в повідомленні Укрправди.

Загоровко  разом з іншими активістами був затриманий 1 грудня на Банковій, після чого їх побив Беркут. 4 грудня Шевченківській райсуд Києва обрав для 9 активістів два місяця арешту у вигляді запобіжного заходу. Пізніше прокуратура запропонувала Загоровку "мирову угоду", він частково визнав свою провину – порушення громадського порядку, та заплатив штраф у розмірі 850 гривень. У кримінальному впровадженні, яке було відкрито за фактом нанесення тілесних ушкоджень Берутом, по якому активісти проходять як постраждалі, ніяких змін немає.

 

Теги: Київ