За блокування "Тигру" підозрювано кличуть на допит

Маша Землянська
7 січня 2014р. 16:19

Міліція викликає 8-го січня на допит "УДАРівця" Сергія Сабова. Чоловіка підозрюють у кримінальній справі щодо блокуванні виїзду автобусів спецпідрозділу "Тигр" з Василькова на Київ 9-го та 10-го грудня. про це повідомляє Сабов на своїй сторінці у Facebook.


 

"Отже підозрюваний...279 ст.ч.1. Таким чином Влада за допомогою своїх кишенькових каральних органів прокуратури та міліції продовжує чинити тиск на мене та інших активістів Васильківського Майдану, які брали безпосередню участь у пікетуванні незаконно розміщеного у нашому місті спецпідрозділу ВВ МВС України "Тигр". Заявляю, що це є грубим порушенням Закону та Конституції України, моїх прав та свобод! Як депутат васильківської міської ради "Відповідно до п. 2 ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», вимагал усунення порушень законності і встановлення правового порядку. Тому що, жодним нормативним документом та законом не передбачено введення на територію Василькова спецпідрозділу ВВ УМВС України "Тигр" та розміщення його на території МО України. Жодного документа на мої вимоги та вимоги нардепів командування на надало. Також вимагаю, притягнення до відповідальності осіб які грубо порушили Закон та сприяли не законним діям з боку командування та службовців спецпідрозділу "Тигр" що до учасників пікетування. До громадян Василькова була застосована фізична сила, їх майно було пошкоджено. Усі ці факти були оприлюднено ще місяць тому, але на них жодним чином не відреагувала ні прокуратура, ні міліція, ні міська влада.

Впевнений, що такими не законними діями Влада намагається вчинити політичну розправу з активістами нашого міста. 

8 січня 2013 року о 17 годині я з адвокатом Миколою Неділько (https://www.facebook.com/nedilko.nikolay) буду намагатися пояснити слідчій Кураченко Тетяні Анатолївні усю обсурдність цієї політичної справи", - пише Сfбов.


Теги: Київ , Євромайдан