Прилеглі до Майдану вулиці залишили без світла

Маша Землянська
7 січня 2014р. 22:37

Другий день поспіль Майдан без центрального освітлення. Також увечері не увімкнулися ліхтарі, що на прилеглих до центру Києва вулицях. Про це повідомляє прес-центр Штабу національного спротиву.

Після того, як вчора, 6 січня, влада дала команду вимкнути  на Майдані світло тисячам киян і гостям міста, які прийшли сюди цілими родинами, щоб зустріти Святвечір, сьогодні, на саме Різдво, влада пішла ще далі, наказавши вимкнути світло також на прилеглих до Майдану вулицях.

"Ми знаємо, хто несе відповідальність за провокації із знеструмленням.  Це наступник Олександра Попова на посаді керівника київської влади Анатолій Голубченко, а також голова Шевченківської райдержадміністрації Сергій Зімін. Саме ці особи вирішили вислужитися перед "батьою", смикаючи за рубильники", - говориться у заяві. У Штабі нацспротиву звернулися із застереженням до Голубченка та Зіміна. "Категорично радимо вам прямо зараз дати команду повернути світло, а ще краще особисто приїхати до рубильника і увімкнути світло київській громаді, яка сьогодні стоїть на Майдані і інтереси якої ви повинні захищати.  В іншому разі, у вас є всі шанси повторити долю вашого колишнього начальника Олександра Попова, який нестиме відповідальність за побиття дітей на Майдані, а ви, панове Голубченко і Зімін, за те, що знущалися над тими, хто вийшов на захист цих дітей", - сказано у заяві

Теги: Київ , Майдан , світло