Активісти "прикрасили" ресторан дружини Голубченка

Максим Опанасенко
8 січня 2014р. 7:50

Кілька десятків активістів-націоналістів "прикрасили" ресторан "Егоїст" на Печерську фарбою і наліпками. Заклад, за інформацією "Сегодня", належить дружині виконуючого обов'язки голови Київської міської держадміністрації Анатолія Голубченка Олені.

Маршем від Майдану туди активісти пройшли у вівторок ввечері - в супроводі бійців спецпідрозділу "Беркут". Мітингувальники переконані - саме Голубченко віддавав наказ про вимкнення води в будівлі мерії, де з початку грудня євромайданівці організували революційний штаб. Основною ж причиною приходу до ресторану, за словами активістів, стала приналежність Голубченка до Партії регіонів - він очолює її київський осередок. Власне, про це ж йдеться і на наліпках, котрими хлопці обклеїли ресторан - "Купуючи тут, Ви підтримуєте Партію регіонів".

Ось як це було:

Кампанію по бойкоту товарів, вироблених на підприємствах, що належать регіоналам, активісти різних організацій почали ще у грудні. В соцмережі Facebook почали з'являтися цілі списки фірм, ресторанів, підприємств, власниками котрих є провладні депутати. Активісти вважають, бо "голосування гаманцем" - найкращий спосіб впливу на владу.

Теги: Київ