Куди сходити з дитиною після свят

Маша Землянська
9 січня 2014р. 8:30

Куди сходити з дитиною після свят

Дива Новим роком та Різдвом не обмежуються. Створити чарівний настрій і атмосферу допоможуть різноманітні заходи. До речі, приємно і казково може бути не тільки дітям, але й дорослим!

Четвер, 9-е січня

В Національній опері балет Лускунчик. Казкова історія про чарівний світ з магічною музикою Петра Чайковського. Заплановано одразу дві вистави – на 14:00 та на 19:00. Детальніше про ціни на квитки можна дізнатися тут

Залишилось не так багато шансів потрапити на Новорічну ялинку в Національному палаці мистецтв «Україна». Тут глядачі побачать історію дитини, яка не любить гуляти з собакою і грати на флейті, дитини що захоплюється комп'ютерними іграми. Саме цей простий хлопчик потрапить у вир надзвичайних подій у віртуальному світі. Він поспішатиме на допомогу Діду Морозу, щоби врятувати королівство Часу, яке захопила володарка монстрів Монстрена. Монстрена перевела годинник у зворотний бік, щоби помолодіти і, якщо наш герой не звільнить короля Часу до 12-тої години ночі, то діти зникнуть, а Новий рік ніколи не настане. Хлопчику доведеться боротися зі злом не в віртуальному, а в реальному світі. На його шляху і шляху його друзів стають небезпечна річка Забуття, гігантські Дракони і злі Монстри, а допомагати йому будуть його рідний пес, з яким він не хотів йти гуляти, принцеса Хвилинка, добрий Колдун і віртуальні персонажі мультфільмів. Спільними зусиллями герої долають всі перешкоди, створюють військо козаків, потрапляють на бал маскарад монстром, розчакловує короля Часу. Добро перемагає зло, час повертається і приходить щасливий Новий рік! Відвідати Ялинку можна лише до вихідних. 9-го січня вистава запланована на 14:00, 10-го січня – на 11:00 та 14:00. Деталі та ціни на квитки можна дізнатися тут.

П'ятниця, 10-е січня

У Національному Цирку України – вистава «Новорічні розваги». На Вас чекає Дід Мороз і Снігуронька, Вовкулаки, веселі клоуни, акробати, еквілібристи, сміливі дресирувальники, а також пітони, голуби, крокодили, верблюди і не тільки! Каса цирку: (044) 486-39-27.

Новорічні вистави тривають у київському дельфінарії Немо. На вас чекають пригоди Маші та Міши (ведмідь), трусливого Вовка та, звісно, Снігуроньки і Діда Мороза. І все це за компанію з дельфінами. Щодня заплановано три вистави – о 12:00, 15:00 та 18:00. вартість квитків – 100 гривень. Дізнатися більше можна тут

Субота, 11-е січня

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут

До речі, тут же можна повчитися їздити на лижах чи сноуборді у лижному клубі «PROLESKI». Звісно, снігу тут не знайти, проте є професійні інструктори.

Неділя, 12-е січня

У Київському академічному театрі ляльок вистава Пригоди Дідуся Мороза. У новорічну ніч веселі звірятка готуються до зустрічі Діда Мороза. Адже він обіцяв роздати їм чудові подарунки. Проте капосна Сорока-Білобока разом з Вовком та Лисицею вирішують захопити мішок з новорічними подарунками. Вони показують Дідусю Морозу хибний шлях до галявини, на якій лісова малеча збирається прикрашати новорічну ялинку. Не дочекавшись Дідуся Мороза, ведмедик Мишко разом із своїми друзями та з допомогою глядачів, перешкоджають хитрим Вовку, Лисиці та Сороці-Білобоці. На лісовій галявині яскравими вогниками сяє новорічна ялинка. Лісова малеча вітає усіх з Новим роком! Вистави заплановані на 10:00, 12:30, 15:00 та 17:00. вартість квитка незалежно від віку – 60 гривень.

У Київському національному театрі оперети на 12:00 запланований дитячий мюзикл - «Острів скарбів». Вистава від авторів найкрутішого мультфільму «Острів скарбів», створена спеціально для Київської оперети! Під вітрилами нової вистави – перевірені часом хіти та нові пісні, нові герої і нові шалені авантюри. Поспішайте. Квитків лишилось критично мало! Детальніше про мюзикл можна дізнатись тут.

Фото з сайту Zik