У розгоні Майдану підозрюють ще 1-го керівника МВС

Маша Землянська
8 січня 2014р. 17:50

Керівнику одного з управлінь ГУ МВС у Києві оголошено про підозру. Про це повідомили в управлінні процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України.

“Начальнику одного із управлінь ГУ МВС України в місті Києві оголошено про підозру у перевищенні службових повноважень, тобто в умисному вчиненні службовою особою дій, які виходять за межі наданих їй повноважень під час подій, що відбулися 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності”, - йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

29-го листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Вже 13-го грудня Олександр Попов (нині відсторонений від виконання обов'язків голови Київміськадміністрації) дав свідчення про свої дії в ніч на 30 листопада, де заявив, що діяв за вказівкою секретаря РНБО Андрія Клюєва. Той, у свою чергу, такі звинувачення відкинув.

 


 

 

Теги: Київ , міліція , Майдан