Міліція чекає Чоновол для слідчого експерименту

Маша Землянська
9 січня 2014р. 8:15

Міліція вже провела всі необхідні слідчі дії, здійснення яких було можливим без участі потерпілої. Решта процесуальних дій обов’язково потребують безпосередньої участі Тетяни Чорновол. Про це заявив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Гнатів.

За його словами, розслідування кримінального провадження за фактом нападу на Чорновол продовжується. Слідством виконаний значний обсяг роботи: знайдені підозрювані, допитано багато свідків, вивчені відеозаписи. Крім того, правоохоронцями було призначено більше два десятка експертиз, результати яких вони поступово починають отримувати. Олександр Гнатів зазначив, що на сьогоднішній день всі слідчі дії, які можливі без участі потерпілої, вже виконані: "Ми чекаємо коли Тетяна Черновол буде виписана з лікарні, адже без її участі неможливо провести слідчий експеримент, одночасні допити, впізнання підозрюваних. Це є дуже важливим для встановлення істини у справі та перевірки показів підозрюваних, – наголосив заступник начальника ГСУ МВС".

Журналістку, громадську активістку і учасницю ЄвроМайдану Тетяну Чорновол побила група чоловіків на Бориспільській трасі вночі 25 грудня. Нападники таранили її автівку своєю, а домігшись зупинки - накинулися на жінку. В результаті Чорновол отримала численні травми, зокрема - голови. Вже 27 грудня міліція заявила про затримання п'ятьох підозрюваних. Справу, котру спочатку кваліфікували як "хуліганство", змінили на "заподіяння тяжких тілесних ушкоджень". Проте з того моменту інформації про хід справи більше з міліції не надходило.

 

Теги: міліція , Чорновол , Київ