У МВС перевірять затримання озброєних на Майдані

Маша Землянська
9 січня 2014р. 10:33

Міліція обіцяє провести перевірку інциденту з затриманими на Майдані дівчиною та озброєним хлопцем. Причому мають дізнатися, чому чоловік мав при собі зброю. А також – на яких підставах їх затримали активісти Майдану.

«В цей же час до чергової частини Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві надійшло повідомлення від представників посольства Російської Федерації про те, що в приміщенні КМДА незаконно утримують дівчину - громадянку Росії. По прибуттю до місця події міліціонери встановили, що годиною ранішепротестувальники затримали дівчину та хлопця, привели їх до приміщенні столичної мерії, де утримували до приїзду міліціонерів. В подальшому правоохоронці вилучили в чоловіка пристрій для відстрілу гумових куль та опитали свідків. До речі, всі необхідні дозвільні документи на носіння та зберігання такого роду зброї у нього були при собі. Після того, як чоловіка та його супутницю відпустили, чоловік звернувся до міліції з заявою про зникнення в нього грошей», - йдеться в повідомленні міліції.

Затримали дівчину з хлопцем вночі 8-го січня. Активісти майдану одразу повідомили до міліції. За їхніми словами, людина, ймовірніше за все, може бути провокатором.