КМДА взяла 500 млн кредиту на метро Одеська площа

Маша Землянська
9 січня 2014р. 13:26

Департамент транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації 26 грудня уклав угоду з ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» на отримання кредиту у розмірі 500 мільйонів гривегь. Про це повідомляє проект "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Кошти знадобились для спорудження дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції «Виставковий центр» до Одеської площі у Голосіївському районі. Кредит отримано на шість років під 10% річних. Вартість обслуговування кредиту становить 260 мільйонів.

Гроші отримано під державні гарантії. Витрати з повернення та обслуговування запозичення на загальну суму 0,76 мільярдів гривень здійснюються за рахунок власних коштів комунального підприємства «Київський метрополітен», які будуть враховані в тарифі на перевезення пасажирів. Це визначено у постанові Кабінету міністрів №728 від 9 жовтня 2013 року. Загальний кошторис будівництва цієї ділянки визначено у розмірі 1,82 млрд грн. З них 0,82 мільярди має надати держбюджет, ще 500 мільйонів гривень – бюджет Києва, таку ж суму – кредит під державні держгарантії.

 

Теги: Київ , метро , гроші