"Власник маєтку Захарченка" забрав заяву з міліції

Максим Опанасенко
9 січня 2014р. 16:48

Людина, котра під час пікетування маєтку міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у Підгірцях 26 грудня вийшла до мітингувальників і заявила, що вони помилилися адресою, забрала заяву з міліції. Заяву заступника начальника Головного слідчого управління МВС Олександра Гнатіва відзняв "5 канал".

За повідомленням, чоловік, котрий запевняє, що власником маєтку є він, а не міністр, спочатку поскаржився на хуліганські дії мітингувальників - зокрема, на обмальований паркан, але 9 січня забрав заяву. "Свою заяву власник будинку пояснив тим, що він зустрічався з керівниками Автомайдану, які принесли йому свої вибачення та обіцяли не завдавати шкоду майну. Ці вибачення були прийняті" - заявив представник МВС.

Мітинг під будинком (нібито будинком) Захарченка відбувся на наступний день після жорстокого побиття журналістки і громадської активістки Тетяни Чорновол, котра напередодні оприлюднила розслідування - якраз про маєток міністра внутрішніх справ. Розлючені інцидентом протестувальники вимагали звільнення міністра.