Мерія обіцяє чистий Гідропарк на Водохреще

Максим Опанасенко
10 січня 2014р. 7:48

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища взявся готувати Гідропарк до Водохреща. Принаймні, про це заявляє прес-служба мерії.

"Так, наразі ведуться роботи щодо обстеження устаткування бюветного комплексу Каплиці, що у Парку культури і відпочинку "Гідропарк". Зокрема, проведено хлорування водопровідної мережі у кюветі, здійснено санітарно-лабораторний контроль якості води, а насосне обладнання пройшло щорічну профілактику. Крім того, проводиться ремонт пляжного реманенту, забезпечується необхідна кількість тапчанів, відремонтовано понтон, безпосередньо перед святом буде проведено монтаж килимової доріжки до помосту. Підводні частини акваторії зон відпочинку обстежені та очищені задля безпеки охочих пірнути у води Дніпра" - йдеться в повідомленні.

Ще в мерії обіцяють - безпеку на воді вони також гарантують - силами водолазів з комунального підприємства "Плесо" та Київської аварійно-рятувальної служби. В місцях, де збиратимуться для купання люди, чергуватимуть медики і міліція.

Свято Хрещення Господнього відзначають 19 січня. Зокрема, святкують його традиційними купаннями.

 

Теги: Київ