Міліція заявляє, що знайшла нападника з КМДА

Максим Опанасенко
10 січня 2014р. 7:52

Київська міліція заявляє, що вже встановила особу людини, котра у четвер вранці перешкоджала двом чиновникам мерії потрапити в будівлю на Хрещатику, 36 і застосовувала фізичну силу. 

"Це мешканець Києва 1982 року народження, безробітний. За попередньою інформацією, молодий чоловік перебуває на психіатричному обліку. Від надання будь-яких пояснень без присутності адвоката він відмовився. Окрім цього пояснив правоохоронцям, що він сам не проти розповісти що сталося вранці, але не може -  "такі інструкції". На решту питань про інструкції та обставини події хлопець не відповів" - йдеться в повідомленні. Розслідування обставин, за повідомленням міліції, продовжується.

У четвер ввечері прес-служба мерії поширила повідомлення про ранковий напад на двох своїх чиновників. За повідомленням, невідомі мітингувальники з КМДА не пускали чоловіків, застосували газові балончики і намагалися застосувати силу. Ушкоджень чиновники не зазнали, і одразу звернулися до міліції. Ті кваліфікували справу як "Хуліганство".

 

 

Теги: Київ , Євромайдан