Кокотюха просить Медведчука посудитись із ним

Максим Опанасенко
10 січня 2014р. 12:37

Відомий письменник Андрій Кокотюха не розуміє, чому очільник "Українського вибору" Віктор Медведчук взявся судитися з Оксаною Забужко, а не з ним. Про це Кокотюха пише у своєму Facebook.

"Ну якого х*ра, пробачте, от якого? Кокотюха регулярно, в письмовій та усній формах, поширює неправдиву, брехливу та наклепницьку інформацію про того, кого звуть Віктор Янукович (називає його Дебілом, Тварюю, дегенаратом тощо), табачника, Медведчука, Азаріва, заодно - Добкіна з Кернесом, взагалі про Партію регіонів, а Олега Ляшка називає під*расом, табачника - теж. Чому ж тоді до суду подають на Оксану Забужко? Я теж хочу заплатити зятю Путіна 25 копійок!!!! Чи вони всі сцять, коли треба заводитися з Мужчиною?" - пише письменник. Згодом, він додав новий допис: "Медведчук - г*ндон! Чекаю на судовий позов. У позовній заяві юрист мусить вказати: "Назвав г*ндоном".

8 січня Печерський райсуд задовольнив позов Медведчука до Забужко. Політик звинуватив письменницю у брехні - в одному з інтерв'ю вона заявила про причетність Медведчука до подій на ЄвроМайдані 30 листопада - 1 грудня. Сума визначеної політиком компенсації - 25 копійок. Саме таким способом очільник "Українського вибору" вирішив принизити письменницю.
 

 

Теги: Київ