Мін'юст запустив реєстр корупціонерів

Максим Опанасенко
10 січня 2014р. 17:06

Міністерство юстиції запустило на своєму веб-сайті доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Оприлюдненню на офіційному веб-сайті підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення, починаючи з 1 січня 2014 року. З цією метою між Міністерством юстиції України та Державною судовою адміністрацією України узгоджений механізм оперативного обміну відомостями про прийняті судовими органами України рішення у справах про корупційні правопорушення і про набрання такими рішеннями законної сили" - йдеться в повідомленні.

Шукати інформацію про корупціонерів можна на http://corrupt.informjust.ua. Або ж на www.informjust.ua у розділі „На нашому сайті” в рубриці „Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення”.

В реєстр внесені дані про більше ніж 7 087 осіб-корупціонерів.