Лігабізнесінформ: Курченко купує Super radio

Маша Землянська
10 січня 2014р. 17:16

Найближчим часом до медіахолдингу Сергія Курченко UMH Group увійде радіостанція Super radio. Про це повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" з посиланням на учасників медіаринку.

"Продажі реклами ще не є об'єднані, але весь персонал Super radio переїхав в офіс UMH" , - зазначає один із співрозмовників. За словами іншого, з кінця листопада більшість передавачів Super radio обслуговує дочірня компанія UMH.У прес-службі ВЕТЕК-Медіа (управляє UMH) і самої медіагрупи від коментарів відмовилися. Але на сайті Super radio в якості контактного вже вказана електронна адреса, зареєстрована на домені радіогрупи UMH - super@radiogroup.com.ua. А в офіційних умовах розіграшу призів від станції серед радіослухачів, який проходив у грудні, зазначений офісний адресу UMH - вулиця Фрунзе, 104-а.

Влітку компанія Курченка стала власником "Українського медіа-холдингу" і цілого ряду видань - Forbes, Кореспондент і тд. До цього Курченко придбав футбольний клуб "Металіст" разом зі стадіоном у Харкові, опісля стало відомо про придбання ним "Брокбізнесбанку


Теги: Київ , гроші