МВС: Мітингувальники зіпсували стіни суду

Маша Землянська
10 січня 2014р. 20:54

У Міністерстві внутрішніх справ запевняють: заяв про побиття під Святошинським судом не надходило.

А разом з тим висувають власну версію подій:

"Сьогодні близько 200 осіб на чолі з народними депутатами під прапорами ВО «Свобода» пікетували приміщення Києво-Святошинського суду. Частина активістів заблокувала виїзди з внутрішнього двору суду та прилеглі до приміщення вулиці аби не пропустити службовий автомобіль. Водночас, народні депутати разом з кількома активістами зайшли до приміщення. В подальшому під час спроби автомобіля полку конвойної служби міліції виїхати за територію суду окремі мітингувальники почали агресивно себе вести. За попередньою інформацією, активісти кидали в бік приміщення суду та в службовий автомобіль пляшки з водою та камінням, блокуючи при цьому рух авто. Не зважаючи на вимоги правоохоронців припинити порушення громадського порядку, окремі активісти продовжили перешкоджати руху авто, намагаючись при цьому спровокувати конфлікт з співробітниками міліції.

Аби забезпечити безперешкодний проїзд службового автомобіля, співробітники ПМОП «Беркут» відтіснили мітингувальників від авто, створивши коридор для його проїзду. Розпочалась штовханина. Водночас, невідомі особи, кидаючи камінням в бук правоохоронців, пошкодили скло автомобіля полку конвойної служби міліції. В результаті не правомірних дій активістів було пошкоджено фасад будівлі суду", - йдеться у версії міліції.

Сутички під судом почалися після того, як було оголошено рішення суду по справі так званих "васильківських терористів". Чоловіки отримали по 6 років тюрми.