З'явились обличчя Беркутівців на Святошино (відео)

Маша Землянська
11 січня 2014р. 11:34

В мережі починають з'являтися відео та фотозвіти про події, що відбулися вночі. Користувачі викладають кадри, за якими можна розпізнати працівників "Беркуту", яких ввечері 11-го січня під стінами Святошинської міліції не випускали з автобусів мітингарі. Люди вимагали силовиків зняти маски та показати документи, адже напередодні за їхньої участі сталися сутички під Святошинським судом.

"Люди, які блокували автобуси біля Святошинського РВВС не давали змоги пройти бійцям спецпідрозділу «Беркут», які намагалися потрапити до відділку не знявши маски. Народний депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко зазначив, що наразі проводяться кінопроби негативних героїв: маніяків, бандитів, ґвалтівників та неадекватів і тому потрібно, щоб обличчя «беркутівців» було добре видно", - пише автор одного з таких відео Володимир Тищенко.

Наразі вже відкриті криманальні провадження. З одного боку проти активістів. Зокрема, їм також шиють пошкодження фасаду суду. З іншого - проти силовиків. Також прокуратура обіцяє розслідувати справу побиття Юрія Луценка. Після того як Беркут розбив йому голову, він у лікарні зі струсом мозку та забоями.

Теги: Київ , відео