МВС: Автивісти хуліганили та блокували дорогу

Маша Землянська
11 січня 2014р. 13:21

У Міністерстві внутрішніх справ розказали свою версію нічних подій на Святошино. Наразі вже розпочаті кримінальні провадження за хуліганство, кримінальне провадження та опір правоохоронцям.

"У ході досудового розслідування з’ясовано, що о 22.30 група людей, у тому числі й ті, що учинили протиправні дії біля приміщення Києво-Святошинського районного суду Київської області, рухаючись по проспекту Перемоги, підійшли до Святошинського районного управління ГУМВС України в місті Києві. 

Невстановлені особи підійшли до службового автотранспорту міліції та, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинили хуліганство. Молодики діяли нахабно, порушували моральні норми, незважаючи на ставлення до цього інших; пошкодили 3 автобусів та автомобіля УАЗ - пробили колеса, побили вікна у автобусах та автомобілі, розмалювали та наклеїли на корпус транспорту антипрезидентські та антиурядові листівки. Окрім того, вказана група осіб з 22.30 до 03.00 год. ночі порушувала спокій громадян, які мешкають у житлових будинках, розташованих поблизу адмінбудівлі районного управління.

По факту хуліганських дій, пов’язаних з опором представникові влади, наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 296 КК України - «Хуліганство».

Окрім того, зазначені невстановлені особи, знаходячись напроти райуправління, вийшли на проїжджу частину дороги проспекту Перемоги та заблокували транспортну комунікацію, чим завадили проїзду транспортних засобів по проїжджій частині проспекту Перемоги, навпроти будинку №109, та порушили нормальну роботу транспорту.

По даному факту також розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 279 КК України - «Блокування транспортних комунікацій».

Також по подіях, які відбулися 11 січня біля Святошинського районного управління МВС України в м. Києві, наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань вносяться матеріали за статтею 342 Кримінального кодексу України – «Опір представникові правоохоронного органу», - йдеться в повідомленні МВС.

 

Теги: Київ , міліція , дорога